Egyszerű Epres Kevert ch-csökkentve
Közeleg az anyák napja, melynek alkalmából egy egyszerű epres kevert süti receptet hoztam nektek, mellyel a diéta sem vesz kárba, hiszen szénhidrátcsökkentve és hozzáadott cukormentesen készül. Természetesen hagyományosan is fel lehet szeletelni négyszögletes alakban, viszont én most a közelgő ünnepre tekintettel szív alakú kiszúróval szaggattam ki, és picit ki is dekoráltam. Ebben a formában Valentin napra is jó ötlet lehet. Szeretettel ajánlom a recept kipróbálását!

A videós recept bemutatás megtekinthető az alábbi gombra kattintva, a teljes írott forma pedig itt, vagy a videó alatti leírásban megtalálható.
A YouTube-on fel lehet iratkozni a csatornámra, így mindig a lehető leghamarabb lehet értesülni a legújabb receptjeimről és természetesen minden egyes feliratkozásért nagyon hálás vagyok!
A recept írott formája
A tészta összetétele
D-Star szénhidrátcsökkentett sütemény lisztkeverék: 250g
D-Star négyszer édes cukorhelyettesítő: 50g
D-Star vanília ízű cukorhelyettesítő: 20g
Sütőpor: 15g
Só: 1 csipet
Tojás: 6db
Natúr joghurt: 185g
Napraforgóolaj: 50g
Vaj/Margarin: 50g
Friss eper összekockázva: 240g